Відображається 1-12 з 13 результатів

Про цілющі властивості лаванди люди знали ще в давнину та активно використовували ці знання. Нині лаванда здобула широкого застосування в косметології, медицині, парфумерії. кулінарії та декорі.

Олію лаванди використовують у виготовленні косметики для сухої, проблемної та жирної шкіри. Лаванда володіє антисептичними та ранозагоюючими властивостями, лікує висипання, тонізує та зволожує шкіру, допомагає боротися із захворюваннями шкіри , сповільнює процеси старіння, приємний лавандовий аромат заспокоює та знімає нервову напругу. Використовуючи косметику для волосся з лавандою Ви подаруєте йому силу, блискучість та м’якість, а ще лавандова олія та лавандовий відвар позбавляє від лупи. Лавандова косметика користується широким попитом у якості подарунка.

В нашому магазині Ви можете купити натуральну лавандову косметику для обличчя,тіла та волосся, лавандові подарункові набори, а також натуральний лавандовий декор: саше та букети засушеної лаванди, який буде чудовою прикрасою Вашого будинку, захистить від молі, або буде доречним доповненням для весілля у лавандовому стилі.