Ми дуже часто переконуємо наших покупців, особливо щасливих жителів Києва, купувати речі прямо в нашому шоу-румі, а не в інтернет-магазині. І це зовсім не тому, що ми ледачі і не хочемо займатися доставкою. А щоб Вас дійсно переконати, ми наводимо цілих 7 причин.

artyshok811. Перша і найголовніша, все можна приміряти, помацати і понюхати. 90% Київських покупців якщо замовляю одяг через інтернет з “самовивозом” потім приходять і купують щось інше. І справи далеко не завжди в розмірі. Ідеально підібрана за розміром штучка може не підходити за фасоном або просто не подобається по відчуттях. З передачею кольору взагалі дуже складно, адже колір сукні на Вашому моніторі дуже залежить від від налаштувань комп’ютера наших і Ваших.

2. Розмір має значення. Як би ми не старалися зробити для Вас точні виміри, вгадати розмір через інтернет непросто. Адже стандартні розміри – це одяг для середньої людини: з середнім обхватом стегон, середнім ростом, і навіть середнім розміром грудей. Загалом вся одяг створюється для якихось таких усереднених і к-щастя чи на жаль неіснуючих чоловічків. Та й зовнішність моделей теж буває дуже оманлива. Плаття завдовжки до коліна на моделі вище 180 см може здаватися просто міні. І щоб підібрати собі одяг доводиться відштовхуватися не тільки від розміру, а й фасону. І це набагато легше зробити прямо в магазині, коли є можливість тут-же приміряти.

artyshok_june63. В інтернет-магазині є не все, що є в шоу-румі. Ми просто не встигаємо все сфотографувати, зробити опис і викласти в інтернет. Постійні клієнти вже давно заглядають прямо до нас в шоу-рум і тільки в дуже погану погоду видивляються обновки ще й в інтернет-магазині. Тому дуже часто одежинки просто не чекають моменту, коли вони нарешті потраплять в інтернет-магазин, а знаходять собі нових господарів безпосередньо в шоу-румі. Також в інтернет-магазин часто не потрапляють речі, які у нас в єдиному екземплярі. Також якщо виріб ручної роботи робиться повторно, то може трохи відрізняться від свого родича на фото. Наприклад, нащі вітражні сережки з сухоцвітом. Як-би майстер на старався, але природа не робить ідентичних рожевих бутонів, маргариток і навіть пелюсток.

4. У нас приємна вулиця, щоб просто погуляти. Ви знаєте скільки замечальних будівель знаходяться на Ярославовому Валу та поблизу? Якщо ще ні, то це відмінне місце для найближчої прогулянки. Тут Вам і особняк барона Штейнгеля і колишня караїмська кенаса – одне з наменітих споруд Городецького і будинок-садиба Сікорського. На Ярославовому Валу кожен другий будинок – знаменитість. І сама вулиця дуже творча і приємна, смачні булочні, кілька театрів та один дуже цікавий і приємний магазинчик, Артишок називається 🙂

artyshok935 Ви не платите за доставку. Смішно, так? А Ви в курсі, що за 30 грн (вартість доставки по Києву) у нас можна купити цілих 2 пари сережок. І більшості з них немає в інтернет-магазині.

6 Ми не чіпляємося до покупців. І зовсім не нервувати, якщо Ви перімеріте весь магазин і нічого не купите. Ми все одно раді, що Ви зайдете тому що: ми отримуємо від Вас дуже цінну інформацію про те, чого нам не вистачає, який одяг краще закуповувати за стилем, за фасонам і за розмірами. А ще після прогулянки по магазину, люди неодмінно розповідають про нього совім знайомим. У деяких навіть є чіткий план, що і кому порадити. Так що, заходьте просто так і припиніть вибачаться, що Ви нічого не купили.

artyshok957. Відвідавши нас, Ви допомагаєте нам стати кращими.  Адже саме в шоу-румі ми найкращим чином отримуємо від Вас зворотній зв’язок. Що Вам подобається і нового завозу, а що ні, що стройнит, а що повнить. І взагалі чого Вам не вистачає для повного щастя.

Загалом, ми завжди Вам раді! І якщо будете проходити повз, завжди заходите в гості!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *