Аптечна косметика – правда та міфи

Чимало красунь, коли розповідають про свою косметику, з гордістю визнають, що купують тільки аптечні марки і загалом засоби для догляду купують тільки в аптеці.  Інші навпаки скаржаться, що купили в аптеці крем,  заплатили втридорога, а ефекту від нього жодного.
Тому ми сьогодні вирішили поговорити про таку цікаву тему,  як косметика з аптеки. Розберемось,  яка косметика може потрапити в аптеку та як її відбирають, і найголовніше, чи справді така косметики є ефективнішою.

Аптечної косметики не існує

Найперше що потрібно знати про аптечну косметику, що немає спеціального виду такої косметики.  В аптеку може потрапити будь-яка косметика,  яка має відповідні документи для торгівлі в роздрібній мережі.  При цьому ці документи абсолютно однакові, і для аптеки, і для ларька в переході. Тому такого факту, як аптечна косметика як окремий вид не існує.
  

Аптечні серії у окремих брендів

В окремих брендів часто можна зустріти спеціальну лінійку аптечної косметики. Інколи прямо на етикетці буде написано “аптечний шампунь” чи “аптечна серія” чи “Фарм”.
 Але наявність жодної з подібних позначок не означає,  що засіб може продаватися тільки в аптеках.  Частіше за все такі засоби можна знайти і в звичайних магазинах.  Рідко трапляється,  що такі засоби дійсно продаються тільки в аптеках.  Але навіть якщо так, то це виключно позиція маркетингу.  Більшості таких компаній крім аптечної лінійки має ще кілька ліній для роздрібних мереж. Таке різноманіття ліній дозволяє їм добре охопити ринок.
 

Концентрованість аптечної косметики

Окремі бренди стверджують,  що в їхніх аптечних лінійках вища концентрація діючих речовин, тому їхній засоби продаються тільки в аптеках.  І серед аптечних марок можна часто знайти дієві засоби які не вдається замінити нічим із масмаркету.  Але це не означає що всі аптечні марки мають високу концентрацію корисних речовин.
Неостанню роль відіграє ціна засобу.  Адже в аптеці можна знайти від найдешевшого шампуню “Кропива” за 30 грн до достатньо дорогих засобів від європейських виробників.  Жодним чином не можна сказати, що шампунь “Лопух” з аптеки буде кращим за шампунь  “Лопух” з відділу побутової хімії найближчого магазину.  Разом з тим крем за 800 грн може містити значну кількість корисних екстрактів і продаватися як в аптеці,  так і в косметичних салонах чи магазинах косметики і навіть інтернет-магазинах.
  

Консультанти в аптеці – найкращі порадники?

Багато хто купуючи косметику в аптеці сподіваються на компетентність фармацевтів. Адже в них на відміну від від звичайних магазинних консультантів є спеціальна освіта і до думки таких людей можливо варто прислухатись.   Але якщо Вам потрібно вирішити якусь проблему зі шкірою,  то потрібно йти в першу чергу до лікаря-косметолога або дерматолога.  Навіть лікар не одразу за зовнішнім виглядом чи скаргами може поставити діагноз.  Для цього потрібні спеціальні аналізи.  Тому навіть дуже досвідчений консультант часто не може Вам дати дієвої поради і прописати правильний косметичний засіб.

Переваги косметики з аптеки

Отже ми вияснили, що аптечна косметика – це міф, який придумали маркетологи. Не варто очікувати, що крем з аптеки буде значно дієвішим. Обирайте в першу чергу компанії, яким довіряєте та читайте склад.
Але в косметики з аптеки є одна перевага – це умови зберігання. Навряд чи консультанти з аптеки затруть дату виготовлення чи зберігатимуть косметику в неналежних умовах. Також сумнівно, що консультант з аптеки дозволить покупцю спробувати бальзам для губ, а потім беж жодних мук совісті покладе його далі на полицю.
Також бренди часто фасують свої аптечні лінії в правильну тару, яка буде берегти продукцію від псування.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

);