Брошка. Мистецтво прикрашати.

Брошка – це така маленька радість, якою можна прикрасити все що завгодно. Крім салату, хіба що. А якщо серйозно, то вже декілька років в модному світі існують тенденції приколювати брошка не тільки на блузу або светр, а ще й сумку, пояс, або навіть взуття. Загалом саме те місце, де так не вистачає чогось невеликого і красивого.

Ми тут знайшли одне позитивне і (куди ж без цього) повчальне відео з ідеями, як можна використовувати брошки у своїх щоденних нарядах.

А щоб брошка не тільки дарувала радість Вам, а й радувала оточуючих майстерністю стилю, рекомендуємо звернути увагу на дизайнерські поради про те, як і з чим носити брошки, з чим поєднувати, а коли про брошці краще забути.

– Поєднання брошки з іншими аксесуарами – вкрай важливо. Слідкуйте, щоб обрана брошка поєднувалася з сумкою, взуттям, а аткже іншими Вашими аксесуарами.

– Дотримуйтеся вимог стиль. Якщо Ви дотримуєтеся класичного стилю в одязі, то місця для брошки в такому випадку – шарфи, хустки, коміри, полички жакета. Також брошкою можна прикрасити нагрудну кишеню Вашої сорочки, а щоб кишеню не провисав – сколоти з поличкою.

– Правильний акцент. Брошка це прикраса-акцент, вона не повинна бути одного тону з одягом, в протилежному випадку цей аксесуар просто втратить своє призначення.

– Брошка до вечірньої сукні. У вечірньому вбранні брошка можна прикріпити на бретельці коктейльної або вечірньої сукні.

– Текстильні брошки. Крупну текстильну або шкіряну брошка можна використовувати як елемент декору на хутряному манто або шарфі з великою в’язкою.

– Брошка на сумочці. Дамська сумка – непогане місце для брошки, вона може стати акцентом, завершальним Ваш образ.

– А ось складні наряди з великою кількістю декору брошкою іноді можна навіть і підпору. І ще ніколи не доповнюйте брошкою наряд, що складається з блискучих деталей, вона просто загубиться на його фоні.

– Також не слід прикрашати брошкою одяг і в тому випадку, коли Ви збираєтеся надіти намисто або кольє, якщо тільки вона не входить в комплект і з ними.

Ну і останнє, якщо вибір настрою раптом розходяться з правилами, вибирайте настрій, адже однаково цих правил ніхто не читає 🙂

Чудово Вам дня! Чекаємо в артишок!

Доречі, чудові брошки для чудового настрою чекають ТУТ!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *