Ми завжди раді інформаційному співробітництву з магазинами, компаніями, авторами блогів, дизайнерами та іншими компаніями та людьми, які створюють цікаві і корисні речі, бажано натуральні 🙂

На даний момент ми виробили декілька варіантів співпраці:

 ОБМІН ПОСИЛАННЯМИ
Пропозиція для – будь-яких сайтів пов’язаних з натуральними речами, авторськими виробами, творчістю, міських порталів. Також для компаній, які працюють в області здорового способу життя.
Навіщо: Посилання з інших сайтів допомагають просувати сайт з пошукових системах. Ну і це допомагає знайти клієнтів, якщо інтереси спільні. Тобто покупці магазину натуральної одягу з радістю стають читачами блогу про здоровий спосіб життя, записуються в студію йоги, і відвідують органічне кафе і навпаки.
Де ми розміщуємо: Посилання на інші компанії ми розміщуємо в розділі «Артишок рекомендує» на сайті.
Що вимагаємо натомість: Ви можете розмістити посилання також у подібному розділі, якщо він у Вас є, в розділі «Друзі», «Наші партнери» тощо.
Важливо: Ми відстежуємо наявність посилань, і якщо Ви видалите, ми теж видалимо.

РЕКЛАМНІ СТАТТІ
Читати статті завжди цікавіше, ніж рекламне повідомлення. Чим більше статей і чим частіше оновлюється сайт, тим корисніше його вважають пошукові системи. Ми пропонуємо наступні варіанти інформаційного співробітництва:
– Пропозиція для компаній: Взаємний постинг новин і статей. Тобто ми в своєму блозі розміщуємо новини Вашої компанії з посиланням на Ваш сайт, а ви наші новини. Що це можуть бути за новини? Наприклад, новини про акції і знижки, про конкурси, новини про вихід нового продукту, нової колекції або нових послугах.
– Пропозиція для блогерів і новинних і розважальних порталів: якщо у Вас є блог з відвідуванням більше 300 осіб на добу на схожу тематику, ми можемо самі написати для вас статті на тему суміжну з нашою діяльністю (про натуральні тканинах, косметиці, одязі, ручній роботі , можливо якийсь майстер клас). При цьому в статті розміщується 2-3 посилання на наш магазин.

РОЗМІЩЕННЯ РЕКЛАМНОЇ ПРОДУКЦІЇ В МАГАЗИНІ:
Наприклад, взаємне розміщення візиток, буклетів, рекламних плакатів

За всіма питання можна звертатися на пошту: in@artyshok.com.ua.