Умови роботи по прийому продукції на реалізацію.

Ми приймаємо на реалізацію вироби ручної робити та товари українських виробників, виготовлені з на натуральних матеріалів в таких категоріях:

  • Одяг з натуральних тканин. На бірці має бути зазначено розмір та склад тканини. Льон, бавовна, вовна, конопля, кропива – не менше 80% складу тканини.
  • Аксесуари з натуральних матеріалів.
  • Натуральні смаколики, які можуть зберігатися без холодильника мінімум 6 місяців – чай, варення, пастила.
  • Предмети декору – посуд з глини та дерева.

Зважаючи на тенденції на ринку та нашу відповідальність за товар на реалізації ми не приймаємо товарів дорожчих 1200 грн.

Комісія з продажу

Комісія магазину становить 35% від роздрібної ціни.

Організаційний збір – 110 грн в місяць.

Комісія магазину розраховується за формулою Ваша роздрібна ціна*0,35. Ваші виплати становитимуть (роздрібна ціна*0,65)-адміністративний збір.

Організаційний збір стягується не залежно від кількості продукції, переданої на реалізацію та не залежно від того, були продажі продукції чи ні. Організаційний збір це відшкодування за робочий час продавців, матеріали та інші витрати, понесені у зв’язку з прийомом на реалізацію продукції та її.

Ваша роздрібна ціна – це ціна за якою Ви продаєте свою продукцію іншим покупцям на своєму сайті, сторінках в соц. мережах і т.п. У випадку завищення роздрібної ціни для нашого магазину, ми в терміновому порядку повертаємо продукцію.

 

Робота з інтернет-магазином:

Для того, щоб Ваша продукція була виставлена в інтернет-магазині потрібно надіслати файл з описати та якісним фото на імейл

hello@artyshok.com.ua

Товари виставляються в порядку черги. Перевага надається товарам, які передані на реалізацію в кількості від 5 штук.

 

Порядок прийому:

Прийом товару в магазині: щовівторка з 14.00 до 20.00. Також можна надіслати товар на відділення Новою поштою – до 8 кг, або адресну доставку Новою поштою.

Якісний та кількісний склад товару попередньо оговорюється через електронну пошту. Ми не приймемо на реалізацію те, що не зможемо продати.

Ми приймаємо товар уже з готовим цінником та артикулом. Перші цифри артикулу ми Вам повідомимо під час узгодження асортименту.

 

Виплати за проданий товар

Виплати здійснюються на карту банку.  До 15 числа – місяця наступного за місяцем продажу.

Звіт по проданих товарах надсилається  на електронну пошту 1 раз в місяць до 10 числа місяця наступного за звітним.  Консультацій в телефонному режимі щодо проданих товарів магазин не надає.

 

Розірвання партнерства:

У випадку, якщо 2 місяці поспіль не відбувалося продажу, магазин залишає за собою право розірвати відносини.

 

Якщо у Вас виникли питання, будь-ласка звертайтеся за in@artyshok.com.ua