Як правильно доглядати за шкірою влітку?

В наших широтах догляд за шкірою ускладнюється погодою. Не встигли ми оговтатися від морозів, як треба захищатися від нового агресора – літнього сонця. Висока температура повітря та купання в солоній воді також відбиваються на стані шкіри та волосся. Тому сьогодні ми розберемо як після відпустки виглядати здорово і свіжо.

Як захистити шкіру від сонця?

Не правильно думати, що захищатися від сонця потрібно тільки в літню пору.  Ми всі знаємо, що непогано обгоріти можна і на лижах, коли сонячні промені відбиваються від снігу. Проте саме літнє сонце в порівнянні з зимовим і весняним “кусається” значно більше. Тому літня косметика має бути з ультрафіолетовим фільтром.

Для того щоб підібрати косметику з захистом від сонця використовуються позначки SPF – Sun Protection Factor.  Традиційно ми можемо зустріти косметику з  SPF 15-50.   Що більша цифра, тим сильніший захист.  SPF 15 означає, що один з 15 променів проникне у шкіру, SPF 50 – що один з 50-ти. Але для такого захисту потрібна достатня кількість крему.

Дуже важливим моментом є і нанесення необхідної кількості засобу на шкіру: для повноцінного захисту необхідно наносити на обличчя і шию близько 5-7 мл засобу, а для тіла необхідно до 15-25 мл, в залежності від обсягу. Тобто, флакона об’ємом 100 мл, достатньо для 1-2 днів пляжного відпочинку, з урахуванням перебування на сонці протягом 4-6 годин в день.

Захистити шкіру на 100% за допомогою крему не можливо. Щоб захиститися краще потрібно вдягати одяг з цупкої тканини, а для захисту обличчя підійдуть капелюшки з широкими полями.

 

Переживаємо жару

Ще одним атрибутом літа є висока температура повітря. Під впливом температури в нас збільшується виділення поту, розширюються пори і підвищується секреція сальних залоз.

Дуже неприємне відчуття, коли нанесена косметика “тане” на обличчі. Тому літній догляд за шкірою має кардинально різнитися від зимового. Крем можна замінити легким флюїдом чи емульсією. А замість тонального крему достатньо обмежитися легкою розсипчастою пудрою.

 

Обережніше з водними процедурами

Незмінний атрибут літа – купання в морській воді. Морська вода насичує шкіру мінералами зменшує висипання, проте приймати її також потрібно в міру.  Тривалі морські купання можуть викликати зневоднення шкіри.  Тому під час поїздки на море шкіру потрібно активно зволожувати. Особливо це стосується шкіри обличчя і зони декольте.

Під час відпочинку на морі крем потрібно поновлювати, але не варто його наносити одразу після виходу з солоної води. Захватіть з собою на пляж мінеральну воду, або гідролат і протріть ним обличчя перед нанесенням крему.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *