У зв’язку з цікавістю інших магазинів до продкції Фабрики натхення Артишок, ми відокремили магазин Артишок та виробництво натуральнох косметики. Тепер косметика продається під торговою маркою Фабирика натхення 

 

Натуральне мило ручної роботи

Основним напрямком нашої спільної діяльності є виготовлення натурального мила та косметики.

Особливістю натурального мила Артишок є те, що воно не містить синтетичних барвників та ароматизаторів.  Ми свідомо пішли на цей крок, розуміючи, що пересічний покупець, не надто розуміє, що лавандове мило без барвників не може бути лавандового кольору, а полуничної ефірної олії в природі не існує, тому полуничне мило без ароматизаторів не буває.

Це було великим сюрпризом, коли ми дізналися, що наше мило досить швидко набирає популярності, що покупці запитують саме це мило. Не менше здивувало це, що це мило скучної форми та мутного кольору купують в подарунки також.

Натуральна косметика

Успіх мила ми спробували відтворити в засобах для догляду обличчя. Тут ситуація дещо складніша, адже там де є вода неможливо відмовитись від консервантів. Поки що проблема залишається не до кінця вирішеною, але ми розробили окремі засоби, в яких можна не використовувати консервантів.

В першу чергу це натуральні маски для обличчя на основі різного роду глин, пудр та трав’яних сумішей. Маски не потребують додавання консервантів, оскільки в них можна додати воду безпосередньо перед використанням.

Ще одна наша гордість – цілком натуральні засоби для очищення шкіри – гідрофільні олії та убтан.

Потішити тіло можна сіллю для ванни та  ароматичними гейзерами. В спа-засобах Артишок також є особливості. Це повна відсутність барвників, а також додавання спеціальних олій, які розчиняються у воді. В результаті олія косметична та ефірна не залишається на поверхні води, як це буває, коли додати ефірної олії в ванну.

На даний час асортимент косметичних засобів не надто широкий, але будьте певні ми вже подумали і працюємо над розширенням. Розробка косметичного засобу – це тривалий процес, який починається зі складання рецептури та пошуку інгредієнтів, а закінчується випробуванням та перевіркою заявленого терміну придатності.

Аксесуари, прикраси та подарунки ручної роботи

Асортимент аксесуарів та прикрас ручної роботи в нас досить широкий.  Більшість речей виконуються в одному екземплярі та не повторюється.

Новий сайт Фабрики натхнення за посиланням.