Як правильно застосовувати гідрофільну олію для вмивання?

Про гідрофільну олію не чула мабуть тільки дуже далека від косметики людина. Цей продукт з’явився зовсім недавно в азіатських країнах. Але дуже швидко завоював популярність на весь світ.

Що таке гідрофільна олія?

Багато хто знає, що рослинні олії відмінно розчиняють косметику, шкірний жир і бруд. Але використовувати олії для очищення не так просто, так як зняти все це з обличчя можна тільки за допомогою мила або подібного продукту, а воно сушить шкіру.

Гідрофільна олія – це олія з додаванням емульгатора. Останній дозволяє маслу змішуватися з водою, а значить гідрофільна олія відмінно змивається з шкіри.

 

Гідрофільні олії і BB-крем

Своєю популярністю гідрофільні олії зобов’язані BB кремам. Ці креми дуже глибоко проникають в шкіру. BB-крем практично зливається зі шкірою, він не помітний, але є один негатив – їх важко змити в кінці дня. Якщо погано змивати ВВ-крем, то з часом з’являться комедони і висипання, що нам зовсім ні до чого.

Гідрофільна олія на відміну від інших засобів для вмивання легко розчиняє ВВ-крем і очищає пори.

Як правильно користуватися гідрофільною олією?

Є кілька правил нанесення гідрофільного масла, яких потрібно строго дотримуватися.

  1. Наносити гідрофільну олію на сухе обличчя
  2. Розподілити по обличчю і дати ій трохи часу для роботи
  3.  Обов’язково ретельно змити водою.

Якщо ігнорувати правило 1, то Ви ненесете на шукіру скоріше не гідрофільну олію, а молочко для вмивання, яке утвориться в результаті змішування олії, емульгатора та  води.  А молочко не вміє так добре розчиняти жир і косметику, як гідрофільна олія.

Якщо олію змити занадто швидко, йому не вистачить часу подіяти, а значить очищення буде не якісним. Адже якщо робити прибирання будинку за 5 хвилин, теж вийде не особливо якісно.

Деякі не дуже люблять змивати гідрофільну олію взагалі або змивати не до кінця. Адже в ній буває стільки корисних компонентів. Це все так, але в суміші також і чимало шкірного сала, навіть якщо там немає тонального крему, є пил, залишки сухої шкіри. Так що змивайте все ретельно.

 

Ретельний і ледачий способи очищення

Є два способи очищення обличчя, в якому бере участь гідрофільна олія – європейський або ледачий і азіатський або ретельний.

Для азіаток щоденний догляд за обличчям – це ритуал. Послідовно обличчя очищається в кілька етапів, а потім живиться також в кілька етапів. Гідрофільна олія у азіаток – це тільки перший етап очищення обличчя. Тобто вона використовується як молочко для зняття макіяжу. Після цього особа завжди ще вмивається з пінкою. З огляду на кількість косметики яке традиційно наносять азіатки – це не дивно.

Європейки, які зараз часто відмовляються від макіяжу взагалі часто використовують гідрофільну олію як єдиний засіб для вмивання. По-перше, ніякого часу не вистачить, щоб наносити всі ці засоби, по-друге, не хочеться мучити обличчя великою кількістю засобів. Все таки краще менше, але якісніше, з ретельно підібраним складом. А гідрофільна олія і є тим продуктом з безпечним складом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

);