Кокосова олія для волосся – рецепти та секрети застосування

Зуб даємо,  у Вас  є подруга чи знайома, яка застосовує та всім рекомендує кокосову олію, особливо для волосся.  Останнім часом вона стала справжньою панацеєю для волосся – живить шкіру голови, укріплює волосся, робить його блискучим та об’ємним.

Така популярність кокосової олії не є безпідставною.  В ході численних спостережень було доведено, що використання даного масла перед або під час миття голови сприяє значному зменшенню втрати білка з волосся, який нерідко вимивається при митті (особливо частому) шампунем. А адже білок є основним будівельним матеріалом для структури волосся, втрата якого призводить до ослаблення, ламкості і випадання волосся. Особливо ці проблеми простежуються при щоденному митті голови сильнодіючими очисними шампунями.

Особливо рекомендується застосування кокосового масла для сухих, пошкоджених, ослаблених, стоншених, тьмяних, посічених і ламких волосся. Це пояснюється прекрасними поживними і регенеруючі властивості олії, яке допомагає повернути волоссю їх природний блиск і природну силу, відновити структуру волосяних стрижнів, надати легкий обсяг, м’якість, гладкість і шовковистість. Зокрема завдяки хорошому зволоженню і живленню шкіри голови допоможе запобігти подальшому висушування волосся, і значно знижується ступінь їх травмування від хімічного, термічного, механічного, і іншого зовнішнього впливу.

У порівнянні з іншими оліями, кокосова олія легко та рівномірно розподіляється по волосині, утворюючи свого роду захисний шар, що перешкоджає набухання і пошкодження волосся під час їх миття та розчісування.

Отже ми маємо дієвий та відносно недорогий засіб для відновлення волосся.  Єдиний недолік, краса потребує деяких зусиль.

Як застосовувати кокосову олію для волосся?

Експрес метод 1 (10 хвилин)

Або ж інший спосіб – волосся миються з шампунем, і потім, замість бальзаму, повністю змащуються кокосовим маслом. Через 5-10 хвилин масло змивається з повторним використанням шампуню, і після, якщо це необхідно, наноситься бальзам для волосся.

Частота застосування кокосового масла для волосся першим або другим способом – 2 рази на тиждень.

Експрес метод 2 (1 година)

– це нанесення кокосового масла на волосся за годину до їх миття.

Щоб це зробити, масло необхідно трохи розтопити до більш рідкого стану (наприклад, на водяній бані або під струменем теплої води), після чого рівномірно розподілити по всій довжині волосся, не забуваючи про втирання в шкіру голови.

Дуже добре буде, якщо в момент тримання масла ви оберне голову поліетиленовою плівкою, а зверху укутати теплим рушником, це в рази підвищить ефективність його впливу.

Після закінчення часу вимийте голову, як ви завжди це робите, із застосуванням шампуню, і бальзаму для волосся.

Найбільш ефективний метод (8 годин)

Найбільш ефективне відновлення дещо триваліше. Для цього потрібно помити голову та злегка підсушити. Нанести підігріту кокосову олію на волосся, обгорнути його целофаном та рушником. Далі набратися терпіння і носити його якомога довше. Від двохгодинного носіння вже можна буде помітити ефект. Можна залишити кокосову олію на волоссі на ніч.

Коли пройде достатньо часу потрібно змити кокосову олію за допомогою Вашого шампуню.

Для красивого волосся достатньо проводити процедуру кілька разів на місяць.

 

Як обрати кокосову олію для волосся?

Кокосову олію можна виготовити самостійно в домашніх умовах. Для цього знадобиться суха (можна і свіжа) м’якіть кокосу, яка заливається окропом і вариться на водяній бані протягом двох годин. Після цього м’якіть віджимається, а отримана рідина ставиться в холодильник. У міру застигання на поверхні з’являється кокосова олія.

Купити кокосову олію для волосся можна у двох різновидах – рафіновану та нерафіновану. Рафінована – це очищена олія без запаху кокосу. Завдяки процесу рафінації вона довше зберігається,  тому і коштує дешевше. Нерафінована кокосова олія наділена приємним запахом кокосу, але зазвичай коштує дорожче. Для волосся Вам підійде будь-яка з цих олій. Адже волоссю важлива сама структура олії, а не запах. Звісно, Ви можете поекспериментувати і спробувати різні варіанти.

 

Читайте також – Як побороти випадіння волосся?

Купити коксову олію в магазині Артишок – Розділ Кокосова олія

Купити засоби для догляду за волоссям – Натуральні шампуні, Бальзами для волосся

One thought on “Кокосова олія для волосся – рецепти та секрети застосування

  1. Pingback: Шампуні ЯКА Органік - розбираємо склад – Інтернет-магазин Артишок

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

);