Літні розваги

Літо це така пора, яка довго не настає і швидко закінчується. І зазвичай в районі 24 серпня ми починаємо розуміти, що ось-ось воно закінчиться. А ще стільки всього не встигли, так і не влаштували пікнік, не поплавали в Дніпрі, не поїхали в нове місто. Тому пропонуємо тут і зараз скласти детальний план літа. А якщо нічого не приходить на думку, пропонуємо скористатися нашими підказками.

 

Відвідайте нове місто

lito4Кам’янець-подільський з його фортецями, Умань з його чудовим парком, Чигирин і резиденцію  Богдана Хмельницього, Вінницю і її фонтани,  романтичні Чернівці.  А може Ви жодного разу не були в Одесі чи Льовові? Обов’язково заплануйте на літо хоча б одну таку подорож.  Не важливо не скільки далеко це від дому, не важливо в Україні чи закордоном, але обов’язково відвідайте нове місто.  Зміна місця чудово звільняє думки від щоденних буденних проблем, відкриває нові горизонти в прямому та переносному значенні.

 

 

Відвідайте фестиваль

lito2Час-від-часу нам необхідне занурення в атмосферу свята, а фестиваль – це чудова можливість такого занурення. Фестивалів зараз превелика кількість  різної тематики – музичні, кулінарні, етнічні, історичні, мистецькі, екологічні. Майже на кожному буде змога потанцювати, взяти участь в майстер-класах, послухати лекції, відвідати ярмарок майстрів чи українських виробників. На багатьох фестивалях є також дитячі майданчики і відповідні розваги для найменших відвідувачів. Обрати свій фестиваль можна на цьому сайті наприклад. Або слідкуйте за афішами Вашого міста.

 

 

Проведіть активний вікенд

Сплануйте невеликий активний відпочинок з сім’єю чи друзями.  Велодень,lito1 відвідання канатного парку, прогулянка печерою, справжній туристичний похід чи навіть сплав річкою – варіантів безліч. Головне більше руху та більше позитиву.  Крім того, що активний відпочинок чудово відволікає від роботи, таке часопроведення дозволить зрозуміти в якій Ви фізичній формі і, можливо, стимулюватиме частіше заходжати до спортзалу чи почати нарешті бігати зранку.

 

 

 

Влаштовуйте вечірні прогулянки

lito7Якомога частіше влаштовуйте літні вечірні прогулянки.  Необхідні інструменти – зручне взуття, романтика вечірнього міста, а ще краще набережної і приємна вечірня прохолода. Відкривайте нові краєвиди, слухайте вуличних музикантів, попивайте каву, вдивляючись у водне плесо, а головне вбирайте в себе якомога більше – цих запахів, звуків, настроїв, пейзажів.  В них Ви черпатимете натхнення осінніми ранками та зимовими вечорами.

 

 

 

Кіно або театр під відкритим небом

lito5Це справжній бум останніх років.  Такі кінотеатри зараз є мало не в кожному місті.  В Києві безкоштовні сеанси відбуваються в парку Пушкіна на арт-пікніку Слави Фролової. Ще на Трухановому острові такі сеанси часто бувають в ЮБК (Южный Берег Киева).  Доречі зараз в них можна дивитися Євро чемпіонат прямісінько над Дніпром,  не те що в якомусь Парижі.

Ще одна з варіацій цього жанру – автомобільний кінотеатр, де фільми можна дивитися не виходячи з авто.

 

 

Почитайте на свіжому повітрі

lito6Відпочиньте з книжкою на пляжі чи в саду на гамаку.  Обов’язково час-від-часу  влаштуйте собі лінивий день, а влітку завжди намагайтеся провести його на свіжому повітрі, звісно, якщо погода не заперечує.

Навіть, якщо ви мешкаєте в квартирі, придбайте гамак, це задоволення відносно дешеве, і безумовно вартує того, щоб принаймні 1-2 рази в рік насолодитися повним релаксом.  А два дерева ви завжди знайдете у дворі чи в найближчому парку.

Розслабляйтеся частіше і перестаньте думати, що такий відпочинок підходить тільки для лінивих. Без лінивого відпочинку не буває продуктивної роботи. Тому він для вас – необхідність.

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *