Доденавна Артишок був звичайнісінбким магазином натурального одягу та косметики, але потреба рухатися вперед підштовхнула нас до нової моделі – дозволити виробникам продавати у нас свою продукцію напряму без посередників, але разом з тим залишити усіх на одному сайті, щоб було зручніше їх знаходити. І ось що в нас вийшло.

 

Онлайн маркет натурального Артишок це:

Багато продавців в одному місці

Ми плануємо зібрати в одному місці виробників натуральної продукції:

  • натуральної косметики;
  • натурального одягу та аксесуарів;
  • натуральної їжі;
  • товарі для дому та декору з натуральних матеріалів.

 

Вся продукція натуральна

Ми серйозно відбираємо продавців для реєстрації на онлайн маркеті. Ми добре знаємося на тканинах та компонентах натуральної косметики та не допускаємо виробників, які продають за назвою натурального ненатуральний продукт. А таких є чимало.

 

Ви купуєте напряму у виробників

Товари відправляються зі складу виробників, а це означає, що ви отримаємаєте максимально повну консультацію, а також свіжийта ретельно запакований продукт. Адже ніхто не буде так бережно відноситись до свого виробу як виробник.

 

Ви можете залишити відгуки

Якщо все таки щось пішло не так і ви залишились незадоволеними обслуговуванням, ви можете залишити відгук про це у нас на сайті. Видалити подібні відгуки виробники не можуть, в той час як у себе на сайті можуть. І звісно обов’язково залишайте позитивні відгуки. Вони дарують гарний настрій, і мотивує ставати кращими і стоворювати нові продукти, щоб потішити клієнтів.

 

Надіємося, Ви проємно та з користю проведете час на сайті!

Якщо у Вас виникли якісь питання чи пропозиції до адміністрації сайту пишіть їх сюди

hello@artyshok.com.ua