Для чого потрібні маски для обличчя

Маски для обличчям були улюбленим засобом для догляду за шкірою ще в наших бабусь, і в наш час їх популярність не зменшилася. Тільки часу щоб полежати з маскою здається з кожним роком все меншає. А чи варто витрачати час на маски, давайте розбиратися. Що таке маска? Маска для обличчя – це суміш корисних компонентів, які наносяться на шкіру на якийсь час і потім змиваються. У порівнянні з іншими продуктами, концентрація корисних для шкіри компонентів в масці значно вища (30 – 100%)

Які переваги маски? Завдяки високій концентрації корисних компонентів після нанесення маски можна одразу помітити результат, а при регулярному застосуванні дозволяють швидко вирішити певну проблему. Ми можемо замінити маску хорошим кремом? І так і ні. З одного боку завжди можна знайти крем чи сироватку з подібною діє, і це зручніше в застосуванні. З іншого високу концентрацію корисних речовин у крем покласти не можливо. Адже він повинен добре вбиратися, бути невидимим на шкірі, не стягувати її тому подібне. У масок таких обмежень немає, тому в її арсеналі більша кількість поживних речовин. Отже, маски нам необхідні. Давайте тепер розбирати, які саме, бо їх існує дуже велика кількість.

Маски на власній кухні

Ще від мами чи бабусі нам передалися усі ці рецепти, а ще вони активно стрибають від однієї до іншої сторінки в соц. мережах. У багатьох є список продуктів для маски, які купуються щотижня наряду з іншою їжею.

Для сухої, стягнутої шкіри, схильної до лущення можна приготувати зволожуючі домашні маски для обличчя, багато з яких включають до свого складу яєчний жовток і молочні продукти з високим відсотком жирності. Для зменшення жирності шкіри діставайте з холодильника молочні сироватки, лимонний сік, яєчний білок. Для зменшення веснянок беріть  петрушки або лимонного соку. Домашні маски досить дієві. Їх вагома перевага у натуральності – ви можете контролювати якість кожного компоненту маски. Негативи домашніх масок, у тому що досягти довгострокового ефекту  такими домашніми засобами досить важко.  І як не дивно, негативом може бути їх ціна,  адже одноразова магазинна маска-саше буде коштувати дешевше для приготування домашньої. А приготувати її заздалегідь не вийде. У будь-якому разі ми рекомендуємо потішити свою шкіру натуральними масками з власної кухні. І збираємось написати для Вас дієві рецепти для різних типів шкіри.  

Магазинні маски

Якщо часу і бажання готувати домашні маски немає, то в нагоді стануть маски магазинні. У більшості випадків вони недорогі, а ефект від них кращий, ніж в домашніх. Магазинних масок є велика кількість. Ви можете знайти маски для різних типів шкіри і для вирішення різних проблем. Отстаннім часом популярними стають сухі напівготові маски, які потрібно змішувати з волою для готовності. Такі маски потребують консервантів, тому можна не хвилюватися про їх натуральність та безпечність.

Ще одиним різновидом є маски-плівки. Вони наност ятся на шкіру у вигляді гелю, застигають на шкірі і знімаються суцільною плівкою. Разом з цією плівкою знімаються також відмерлі клітини шкіри, обличчя стає посвіжівшим. Гарне живлення та зволоження шкіри забезпечують маски на тканинній основі. Тканна маска ретельно припитана сироваткою наноситьс яна обличчя на 15-20 хвилин. Ефект від такої маски можна помітити одразу.  Вони добре  зволожують шкіру та насичують поживними речовинами.

Професійні  маски

Професійні маски застосовуються косметологами в салонах краси. Часто вони є частиною певної процедури. При цьому можуть застосовуватися як перед процедурою, наприклад, для розпарення шкіри, так і наприкінці для зменшення почервоніння на шкірі. Часто косметична процедура включає поетапне нанесення одразу кількох масок. Останнім часом популярною стає тенденція застосовувати професійні маски в домашніх умовах. В інтернеті можна знати чимало інформації на цю тему, і виробники професійної косметики починають співпрацювати і з роздрібними магазинами в тому числі.

Давайте оглянемо коротко найпопулярніші професійні маски. Розпарюючі маски – це сучасний замінник парової ванни з ромашкою. Після нанесення розпарюючої маски на шкіру вона виділяє тепло, шкіра нагрівається, пори розкривається і весь бруд виходить назовні. Після такої процедури зазвичай виконують чистку обличчя – механічну, за допомогою скрабу або апаратним методом. Кислотні маски-пілінги –  переважно застосовуються в салонних процедурах. Фруктові, молочні чи інші кислоти маски розчиняють верхній шар клітин, що сприяє покращенню зовнішнього вигляду шкіри, звужує пори, робить менш помітними зморшки. Крім салонних масок виробники часто випускають маски для домашнього застосування з меншою концентрацією кислот. Альгінатні маски – ще недавно ці маски були виключно салонними, а тепер все частіше їх застосовують в домашніх умовах. На відміну від попередніх альгінатні маски дійсно можна без проблем застосовувати в домашніх умовах – при неправильному застосуванні буде хіба що менший ефект, але шкоди не буде. Складність альгінатної маски у тому, що її потрібно швидко приготувати та швидко нанести, оскільки маска швидко застигає. В основі альгінатної маски – альгінова кислота, яка отримується з бурих водоростей. Альгінати проводять вологу та поживні речовини в глибокі шари шкіри, тому маска виключно  корисна для усіх типів шкіри.  

 Правила застосування масок для обличчя

Переважно у кожного виробника є свої рекомендації щодо застосування масок, але загальні рекомендації привести також можна. При виборі готової маски або рецепту до уваги беріть не лише тип шкіри, але і пори року.  В зимовий період шкірі потрібно більше живильних компонентів, також в цей час, коли сонце не таке активне, доцільно застосовувати маски з кислотами. Усі маски, як і усю косметику тестуйте на зап’ясті. Інколи бувають випадки, коли на продукт, на який у людини немає алергії при вживанні в їжу, вона виникає при зовнішньому застосуванні. Залишайтесь у повному спокої під час дії маски. М’язи повинні бути розслаблені. Рекомендуємо включити приємну музику. Після маски обов’язково нанесіть живильний крем. Для довготривалого ефекту, застосовуйте маски циклами. переважно виробники рекомендують наносити маску – 2-3 рази в тиждень протягом місця. Далі краще змінити маску.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

);