Мішковинні ідеї новорічного декору

Мішковина – це ніби й не самий затишний предмет, але невеликі вкраплення цього матеріалу в декорі дуже навіть видозмінює кімнату в сторону екологічності, і якогось затишку.

А в новорічному декорі – мішковина просто незамінні предмет. Особливо якщо Вам хочеться відійти від пластикових іграшок в сторону чогось натурального й оригінального.

Так що ми вирішили запропонувати Вам ні-ні не купити, а зробити самим новорічні іграшки. Купити щось подібне Ви теж зможете, але мета цього заняття зовсім не в новорічному декорі. Ви можете просто провести приємно час, пограти з дітьми, відволіктися від щоденних клопотів і заодно поупражнять творчі здібності. Загалом користі маса. Так що починаємо майстер-клас …

il_570xN.677891772_8izx

 

Знайдіть мішковину. Її можна купити в магазинах тканин або в господарських магазинах у вигляді мішка. Деякі магазини навіть можуть запропонувати Вам різну щільність і відтінки, але поспішайте скуповувати весь магазин (це така слабкість всіх рукодільниць) – для гармонійності декору основу краще взяти одного кольору.

il_570xN.647304491_j2j4

Зберіть декоративні елементи: мереживо, шматочки тканини, можливо фетру, нитки, ґудзики. Повною підійдуть і такі нехитрі елементи як гайки, болтики та інші запчастини.

il_570xN.389852435_6hjd

 

Після того, як весь мотлох всі потрібні елементи зібрані, приступайте до творіння. Вирізуйте потрібну форму розміром трохи більше ніж має бути виріб, адже потрібно ще зшити і наповнити чимось.

il_570xN.527111825_nis2

До речі про наповнення, один з кращих варіантів – натуральні трави, тоді виріб буде не тільки красиво виглядати, але й приємно пахнути. Травички можна спокійно купити у бабульок у метро або на ринках – їсти їх Все одно не будете. Щось на зразок сіна можна купити в зоомагазинах. А якщо Ви прямо зовсім гурман, то в аптеках можна купити повний спектр ароматних і корисних трав.

il_570xN.678006901_ng6f

Коли форма вирізана, у Вас є 2 варіанти, це вже залежить від моделі – або пришивати декор до однієї частини, або зшивати, надавати форму, а потім вже прикрашати. Думаємо, логічно Ви у всьому розберетеся.

Фото поцупили з порталу etsy.com У них, до речі, ще безліч рукодільних ідей, дуже простих і симпатичних.

А Ви обов’язково хваліться своми фото в коментарях, або просто заходите в гості, показуйте. А ми пригостимо Вас за це цукеркою. Любимо Вас!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *