Показано 6 результатів

Ще одним важливим косметичним засобом в житті нашої шкіри є скраб.

Скраб виконує відразу кілька корисних функцій: очищає шкіру, в тому числі і пори, від бруду і відмерлих частинок; регенерує шкіру і пом’якшує її, покращує мікроцеркуляцію крові, вирівнює тон шкіри.

Купити натуральний скраб саме для Вашого типу шкіри дуже легко, адже в нашому магазині представлені сухі маски-скраби від ТМ Фабрика натхнення, мають незаперечну перевагу над іншими косметичними засобами, оскільки такі маски знаходяться в напів готовому стані і можуть зберігатися досить довго. Для того щоб приготувати таку маску досить тільки залити її водою, або гідролатом і можна наносити на обличчя. Такі скраби дбайливо доглядають за шкірою обличчя не травмуючи її.

ТМ ЯКА пропонує скраб проти чорних цяток на основі екстракту японської софори і моркяній скраб на основі сухого екстракту моркви, який допомагає в боротьбі з віковими змінами шкіри.

І скраби від ТМ CLaire de Nature – для сухого типу шкіри на основі масла обліпихи і волоського горіха, з воском соняшнику і екстракту суниці, які не пересушує шкіру і не залишає відчуття стягнутості. Для жирного типу шкіри на основі олії, жожоба і примули, з додаванням блакитної глини і воску соняшнику, відмінно бореться з чорними цятками і надлишком шкірного жиру. І для нормальної шкіри на основі масел макадамії, оливки і абрикосових кісточок, з екстрактом алое і м’яти для відчуття свіжості шкіри.