Відображається 1-12 з 19 результатів

Очищення обличчя – це одне з необхідних складових його здорового вигляду. У погано очищене обличчя погано вбираються креми, сироватки та інші засоби по догляду. Разом з тим багато засобів для вмивання можуть завдати шкоди обличчю. У нашому магазині можна купити натуральні засоби для очищення обличчя, які дбайливо, але досить ретельно дозволять очистити обличчя і підготувати його до наступних етапів догляду.

У цьому розділі представлені засоби для вмивання українських торгових марок Фабрика Натхнення, ЯКА і український виробник аюрведической косметики ТМ Триюга.

Фабрика Натхнення пропонує купити гидрофильное масло для очищення обличчя, це універсальний засіб на основі натуральних рослинних і ефірних масел, змиває будь-яку косметику, навіть дуже стійку, в тому числі BB-крем і грим і легко розчиняється водою. І не менш універсальний Убтан – суміш перемелених трав, яка може використовуватися як засіб для зняття макіяжу і як маска для обличчя.

ТМ ЯКА представлена ​​у вигляді засобів для зняття макіяжу – Піна для чутливої ​​шкіри і Молочко, і засобів для вмивання – Гель для інфікованої шкіри, Мило для сухої шкіри і дігтярне рідке мило.

Гель – пінка для вмивання Куркума і Алое, Мильний горіх і Фенугрек і Ним і Тулсі, розробка ТМ Триюга на основі аюрведических рецептів.