Відображається 1-12 з 23 результатів

Основний девіз ТМ ЯКА – якісний, корисний, ароматерапевтический продукт для здоров’я і ідеального вигляду шкіри і волосся. Цей девіз поширюється на всю продукцію ТМ ЯКА в тому числі і на натуральне мило.

Мило ТМ Яка не містить барвників, ароматизаторів, тваринних жирів, хімічних добавок, SLS, приготоване холодним способом, з натуральних компонентів.

Мило ТМ ЯКА включає в себе серію Карпатських мил – приготованих за рецептами мольфарів, а вони, як відомо, розумілися в корисних властивостях рослин, тому і мило Карпатської серії благотвірно впливає на шкіру, особливо цю серію люблять люди з проблемною і жирною шкірою, а також чоловіки. У магазині Артишок можна купити мило Аптекарської серії – виготовлених за старовинними рецептами аптекарів, з екологічних лікарських рослин. У цій серії зібрані мила для всіх типів шкіри, Медове з лимоном – для жирного типу шкіри, Ромашка і Календула, Лікарський збір і З трьох трав, користується популярністю у людей з проблемною шкірою, Сірчано-дігтярне– лікувальне, День і Ніч, Троянда і Лаванда – обожнюють жінки, і люди схильні до сухості шкіри і мило Чистюля для дітей. Органічна серія мила -включає в себе мило Безсмертник -для запобігання передчасному старінню шкіри, мило Вереск – для сухої і чутливої ​​шкіри, мило Розмарин для жирної і проблемної шкіри і мило Оливка – для всіх типів шкіри.

Немає в наявності