Ми довго думали, як назвати те, чим хотілося займатися. Щось було в нашому асортименті від богемного стилю, були просто речі з цікавим оздобленням, але цілком класичних, далеких від бохо фасонів, були і автоські речі.

Не хотілося себе обмежувати одним стилем , коли знаходили щось цікаве, що виходить за рамки. І ми змінювалися. Нарешті ми просто написали магазин оригінального одягу і вирішили себе не обмежувати.

Але з часом все ж з’явилося одне обмеження . Це натуральні тканини. Ми помітили , що наші клієнти вибирають натуральні речі . І почали звертати увагу на склад тканини при виборі асортименту.

Зовсім скоро помітили не натурального вже майже не залишилося. Прибрали тих 10 суконь з вітрини і замовили нову вивіску.

Так що ідея належить всім , хто перевіряв склад тканини , хто принципово купував тільки натуральне , і хто нас рекомендував як магазин натуральної одягу.

А від оригінальних дрібничок , та виробів ручної роботи – ми від цього не відмовилися. Так що в сьогоденні Артишок – це магазин натуральної одягу з оригінальним асортиментом .

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *