Показано 8 результатів

Ви ще не користувалися шоколадною косметикою? Тоді ми йдемо до Вас, точніше наша шоколадна добірка натуральної косметики.

В магазині Артишок можна купити натуральну шоколадну косметику на основі какао олії. Олія какао чудово насичує суху та обвітрену шкіру, зволожує, омолоджує, робить її еластичною, захищає від ультрафіолету та зневоднення. Косметика на основі какао олії живить та пом’якшує шкіру.

Шоколадна серія натуральної косметики включає безпосередньо какао олію, яку можна використовувати в косметичних, лікувальних та кондитерських цілях. Натуральні шоколадні мила: шоколадно-цитрусове, пом’якшує та живить шкіру, дарує чудовий настрій і шоколадно-м’ятне для гладкої та сяючої шкіри, сприяє загоєнню ран та тріщин. Натуральні шоколадно-кавові скраби: міні-скраб, який зручно брати з собою в поїздки та віденський скраб, подарують Вашій шкірі м’який догляд та неповторний аромат. А губки можна намастити цукерковим батером на основі натуральних олій та ланоліну, які шкидко загоюють рани, тріщіни та обвітрення, зволожують шкіру губ та насичують її вітамінами.