Відображається 1-12 з 16 результатів

Здавна людям було багато відомо про цілющі властивості тих чи інших трав. Їх використовували в медицині, кулінарії та в косметичних цілях. В наш час знання про користь та застосування рослин значно розширилися. Наприклад, в косметології екстракти, відвари, сухі частинки та ефірні олії трав використовуються при виготовленні масок для обличчя, натуральних мил, скрабів для тіла, кремів, засобів для волосся та навіть бальзамів для губ.

Трав’яна косметика, зазвичай, посідає важливе місце у щоденному догляді за чутливою та проблемною шкірою. Косметика на основі трав’яних екстрактів – заспокоює шкіру, знімає подразнення, зволожує, володіє антисентичними та антибактеріальними властивостями, тонізує, загоює рани та тріщіни, може звужувати пори.

Ромашка, шавлія, розмарин, чистотіл, подорожник, чебрець, череда, календула, м’ята, ялівець, евкаліпт, безсмертник, кропива, лопух – це лише невеличкий список рослин, які виробники натуральної косметики використовують у виготовленні своєї продукції. Трав’яна серія створена саме для тих, хто любить все натуральне.