Шампуні ЯКА Органік – розбираємо склад

Пройшов той час, коли когось цікавили розповіді виробників про цілющі властивості екстрактів і фантастичне перевтілення, яке відбудеться, як тільки Ви купите той чи інший продукт.

Зараз усіх більше цікавлять факти про складу продукту, тому тому ми вирішили попрацювати в цьому напрямку.

Почнемо з найпопулярніших в нашому магазині шампунів – ЯКА серії Органік.

Шампунь ЯКА  Льон для зміцнення волосся – повний склад

натуральний укріплюючий шампунь фотоAqua with infusion of Saponaria Root, infusion of Origanum vulgare (Oregano), infusion of Urtica dioica (Nettle) Root, infusion of Arctium lappa (Burdock) Root, infusion of Rosemary Needles, Coco – Glucoside, Disodium Laurilsulfosuccinate , Glycerin, Соcamidopropyl Betaine, Glyceryl Oleate, Coconut oil, Flax oil , D- Panthenol , Allantoin, Essential oils of Citrus bergamia (Bergamot), Rosmarinus officinalis , Citrus limon (Lemon), Cananga odorata (Ylang- ylang), Aniba rosaeodora (Rose wood), Pinus sylvestris (Pine).

Розбираємо!

Aqua with infusion of Saponaria Root , infusion of Origanum vulgare (Oregano), infusion of Urtica dioica (Nettle) Root, infusion of Arctium lappa (Burdock) Root, infusion of Rosemary Needles вода з настоєм мильного кореня,материнки, кропиви дводомної,  кореню лопуха та розмарину.  Таким формулюванням (вода з настоєм чи вода з екстрактом) зазвичай користуються, щоб корисні компоненти розмістити на початку списку. Хоча саме формулювання “вода з настоєм” чи “вода з екстрактом” інформації про кількість само екстракту не дають жодної.  Зрештою, нічого протизаконного чи шкідливого у цьому немає.

 Coco-Glucoside – м’який ПАР,  який дозволений для використання в дитячій косметиці.

ПАР (російською ПАВ) – це поверхнево-активна речовина, власне миючий  і піноутворюючий компонент в шампуні. Всі шампуні містять ПАРи, навіть ті про які виробники пишуть, що він на мильному корені. 

Disodium Laurilsulfosuccinate – ПАР з м’яким дерматологічних дією, призначені для дитячої косметики і миючих засоби для щоденного застосування.

Glycerin – Гліцерин в шампуні – пом’якшуючий компонент, також він грає роль емульгатора при вводі рослинних олій в косметику (дозволяє їм розчинитися, щоб у засоб у була однорідна структура)

Соcamidopropyl Betaine – Ще один м’який ПАР.

Glyceryl Oleate – Натуральний емульгатор, стабілізатор, має  пом’якшуючу  та імуностимулюючу дію на шкіру, відновлює ліпідний шар шкіри.

 Coconut oil – кокосова олія. Для чого вона волоссю читайте тут.

Flax oil – олія льону. Існують дослідження про те, що олія льону насичує вітамінами та мінералами шкіру голови, робить волосся гладким, шовковистим, усуває їх ламкість, надає здорового блиску. Цікаво, що шампунь називається Льон, а кокосова олія стоїть вище, значить її у складі більше. Але виробника можна зрозуміти, від кокосового шампуні усі очікували б кокосового запаху, я його відтворити у шампуні без ароматизаторів неможливо.

 D-Panthenol – Провітамін Б5. Заспокоює та живить шкіру голови, укріплює корені волосся, тим самим зменшує випадіння.

Allantoin – зволожує шкіру голови, нормалізує виділення шкірного жиру, ефективний від лупи.

Essential oils of Citrus bergamia (Bergamot) , Rosmarinus officinalis , Citrus limon (Lemon) , Cananga odorata (Ylang- ylang) , Aniba rosaeodora (Rose wood) , Pinus sylvestris (Pine)  – ефірні олії бергамоту, розмарину, лимону, іланг-ілангу, рожевого дерева та сосни

Отже, можемо сказати, що шампунь Льон від ТМ ЯКА є непоганим шампунем на основі м’яких ПАРів. Особливо, зважаючи на його ціну. Якби не ефірні олії у складі, його можна було б застосовувати для немовлят. Але так як вони, то рекомендуємо хіба що з 4-5 років.

Звісно в шампуні є свої маркетингові елементи. Але без них очевидно він не став би популярним.

 

Шампунь-бальзам для відновлення волосся ЯКА “З протеїнами пшениці”

шампунь для волосся з пшеницею фотоСклад: Aqua with infusion of Saponaria Root,  infusion of Thyme, infusion of Salvia Officinalis Leaves, infusion of Mint Leaves, infusion of Lemon Balm Leaves, Coco- Glucoside, Disodium Laurilsulfosuccinate, Glycerin, Соcamidopropyl Betaine, Glyceryl Oleate, Coconut oil, D-Panthenol, Allantoin, Essential oils of Thymus serpyllum (Thyme), Sagebrush, Citrus sinensis (Sweet Orange), Citrus bergamia (Bergamot), Mentha piperita (Mint), Melissa officinalis (Melissa). 

В основі вода з  настоєм мильного кореня,  чебрецю, листя шавлії, м’яти та меліси.

Базовий склад  ПАРів шампуню незмінний.  В кожному шампуні є кокосова олія, провітамін Б5 та аллатоїн для зволоження шкіри голови.

Також у складі ефірні олії полину, апельсину, бергамоту, м’яти та меліси.

 

Шампунь-бальзам ЯКА  “З протеїнами вівса”

шампунь з протеїнами вівса фотоСклад: Aqua with infusion of Saponaria Root, infusion of Oats, infusion of Linden Flowers, infusion of birch Buds, infusion of Hop cones, Coco-Glucoside, Laurilsulfosuccinate, Glycerin, Cocamidopropyl Betaine, Glyceryl Oleate, Coconut oil, D-Panthenol, Hydrolyzed Oat Protein, Essential oils of Lavandula argancy, Cinnamonum zeylanicum, Pelargonium x asperum ehrh. ex willd (Geranium), Cumin, Melaleuca alternifolia (Tea Tree), Thymus serpyllum (Thyme),  Aniba rosaeodora.

В основі шампуню вода з настоями мильного кореня, вівса, квітів липи, березових бруньок та шишок хмелю.

Базовий склад ПАРів  та додаткових компонентів залишається незмінним.

Hydrolyzed Oat Proteinгідрогенізовані протеїни пшениці, допомагають відновити волосся.

Також у складі ефірна олія лаванди, кориці, герані, тмину, чайного дерева, чебрецю, рожевого дерева.

 

Шампунь-бальзам ЯКА для щоденного застосування  “З чебрецем”

шампунь з чебрецем для щоденного використання фотоСклад: Aqua with infusion of Saponaria Root,  infusion of Thyme, infusion of Salvia Officinalis Leaves, infusion of Mint Leaves, infusion of Lemon Balm Leaves, Coco- Glucoside, Disodium Laurilsulfosuccinate, Glycerin, Соcamidopropyl Betaine, Glyceryl Oleate, Coconut oil, D-Panthenol, Allantoin, Essential oils of Thymus serpyllum (Thyme), Sagebrush, Citrus sinensis (Sweet Orange), Citrus bergamia (Bergamot), Mentha piperita (Mint), Melissa officinalis (Melissa)

В основі вода з настоями мильного кореня, чебрецю, шавлії, м’яти та меліси.

Незмінний для цієї серії набір ПАРів та доглядових компонентів.

А також ефірні олії чебрецю, полину, апельсину, бергамоту, м’яти та меліси.

Отже всі шампуні цієї серії досить схожі. Вони відрізняються лише настоями в основі та набором ефірних олій. Тому ламати собі довго голову, який шампунь обрати не варто.

Симпатичні гілочки в банках – це також виключно маркетинговий хід, особливої користі від них чекати не приходиться. Але можливо таким чином компанія натякає, що значну частину рослинної сировини вона вирощує на власному городі. Все прямо з грядки, одним словом.

Відкритим залишається питання консервантів. Бо навіть з гілочками в банку можуть завітати бактерії, а чи справляються з цим ефірні олії. Чи можливо ще якийсь з компонентів тут виконує функцію консерванту?

І ще одне питання – в кольорі. Чи можуть настої давати такий яскравий та цікавий колір? Особливо блакитний у першому шампуні.

Отож ми маємо хороший набір ПАРів та доглядових компонентів та невеликі сумніви щодо кольору та консервантів. Тим не менше кілька років поспіль – це одні з найпопулярніших шампунів в нашому магазині. Неодноразово випробували їх на собі, і скарг від клієнтів також не було.

Купити шампуні ЯКА і не тільки можна 

One thought on “Шампуні ЯКА Органік – розбираємо склад

  1. Pingback: Что недоговаривают производители натурального мыла? - Артишок

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *