7 правил харчування для збереження молодості

Люди, який вдається зберегти здоров’я та красу на довгі роки є в різних регіонах планети.  Проте досить часто в них спостерігають схожі звички в харчуванні. На основі цих звичок можна виділити 7 основних правил харчування для збереження здоров’я та молодості.

Більшу частину раціону має становити рослинна їжа

Цілісне зерно і бобові повинні вживатися цілий рік. Овочі по сезону необхідно вживати або у свіжому вигляді, або заготовлювати взапас. Найбільш сприятливою для довгожительства є листова зелень.

eda-salat-ovoshhi-foto_550x340

Скоротіть споживання цукру

Довгожителі споживають в п’ять разів менше цукровмісних продуктів і цукру. Замість цього вони кладуть в чай мед і їдять десерти тільки у свята. Намагайтеся не додавати більше 4 чайних ложок цукру в день в напої і вживати солодку випічку не частіше пари раз на тиждень. Уникайте підсолоджених продуктів, особливо якщо цукор зазначений у числі перших інгредієнтів у складі.

Їжте до 100 грамів риби щодня

Самим здоровим вибором стануть сардини, анчоуси і тріска, так як вони в найменшій кількості містять ртуть та інші хімічні речовини.

images

Зменшіть споживання молочних продуктів

Травна система не призначена для перетравлення коров’ячого молока, яке багате жирами і цукрами. Кальцій можна споживати з рослин, наприклад, з кормової капусти.

 

З’їдайте дві пригорщі горіхів на день

Останні дослідження в Гарварді показали, що рівень смертності серед тих, хто регулярно їсть горіхи, на 20% нижче, ніж серед тих, хто їх взагалі не їсть. Також горіхи ефективно знижують рівень «поганого» холестерину.

polza-orehov

 

Якщо п’єте алкоголь, пийте червоне вино

Виявляється, вино допомагає організму засвоювати рослинні антиоксиданти. Крім того, випиваючи келих в кінці дня, ви розслабляєтеся і знімаєте стрес, накопичений за день.

krasnoe-suhoe-vino-1

 

Збільште споживання води

Збільшення вологи знижує ризик утворення тромбів. Позитивний момент у вживанні чистої води – ви не п’єте сахаросодержащие напої зі штучними добавками.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *