Як купити одяг в інтернет-магазині?

Для багатьох трохи незвично купувати одяг в інтернет-магазині. Без примірки це робити досить складно. Ми це розуміємо, тому по можливості запрошуємо всіх відвідати у зручний час наш шоу-рум в Києві.

Але у кожного можуть бути свої причини, щоб купувати одяг в інтернеті. Робота, діти і багато інших жіночих турбот. Тому потрібно якось навчиться підбирати одяг в інтернет-магазині.

Як же вибрати правильно? Дуже добре, якщо Ви знаєте, як підбирати одяг до вашого типу фігури. Якщо не знаєте, то почитайте в нашому блозі. Ми зібрали багато порад стилістів, вони і підкажуть, як скласти для себе правильний базовий гардероб.

Такі знання допоможуть підбирати для себе одяг на око, без примірки. Адже те, що добре сидить на моделі, не завжди буде так само сидіти на вас.

Друге, на що потрібно орієнтуватися – це виміри. Ми зазвичай надаємо заміри одягу, але якщо десь не вказано, обов’язково уточніть. З нами можна зв’язатися телефоном, поштою або написати в соц. мережах. Надані виміри краще міряти по одязі, яка вам підходить. Адже часто кофточка повинна бути трохи вільною, щоб виглядати добре.

І ще одна важлива складова одягу – це колір. Проблема в тому, що колір дуже складно передати по фото через різні налаштувань яскравості у користувачів. Це означає, що одне і теж фото різні люди бачать п різному. Щоб вдало підібрати колір не посоромилися попросити у консультантів розповісти, який відтінок – холодний або теплий, щоб зрозуміти чи підійде річ вашому кольоротипу.

Загалом, практикуйтеся. З часом, ви навчитеся розуміти по фото – підійде вам одяг чи ні. Ну а в крайньому випадку можна скористатися обміном.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *