Як обрати якісний бальзам для губ?

Бальзам для губ – це простий косметичний продукт, але вибрати якісний не так легко. Більшість бальзамів коштує недорого, тому ми вибираємо його в основному методом проб і помилок. Але сьогодні ми будемо розбиратися, як підібрати якісний бальзам за складом.

Що повинно бути в складі?

Рослинні олії. У будь-якому якісному бальзамі для губ обов’язково мають бути присутні рослинні олії. Для бальзамів вибирають досить щільні олії, які добре пом’якшують шкіру. Кращі олії для бальзамів – масло ши, рицинова, масло какао, мигдальна олія.  Натуральні воски. Віск має бактерицидні властивості. Крім того, на шкірі він утворює плівку, яка захищає наші губи від будь-яких агресивних впливів, таких як вітер, мороз або палюче сонце. Воски в бальзамах розгладжують шкіру, роблять її більш пружною. Вітаміни. Найчастіше в бальзами використовують вітаміни А і Е. Ці вітаміни ефективні в масляних розчинах, тому використовувати їх в бальзамах для губ досить просто. Ефірні олії застосовуються як натуральні ароматизатори. Але крім того вони часто володіють сприятливим впливом на шкіру, – розгладжують, омолоджують, мають антибактеріальну дію.

Чого не повинно бути?

Мінеральне масло. Парафін. Вазелін. Це всі продукти нафтопереробки. Вони утворюють на губах плівку, яка не дозволяє шкірі дихати. Також у вчених є сумніви з приводу їх безпеки для здоров’я, навіть є побоювання що ці продукти можуть бути канцерогенними. З урахуванням того, що частина бальзаму ми з’їдаємо, парафіну, вазеліну і мінерального масла в бальзами для губ бажано уникати, навіть якщо вони в кінці списку інгредієнтів. Гліцерин. Його плюс в тому, що він здатний притягувати вологу. У досить зволоженому повітрі він безпечний. Але в середовищі в якій ми зазвичай живемо – у висушеному батареями, сонцем, кондиціонерами повітрі – від гліцерину в бальзамі буде тільки шкода. Барвники та ароматизатори. Це серйозні алергени. Можуть спровокувати висипання, лущення та інші неприємності. З урахуванням того, що частина бальзаму завжди з’їдається, у виробництві косметики для губ можуть використовуватися тільки харчові барвники та ароматизатори, але не всі компанії дотримуються цього правила.

Можна, але обережно

Гіалуронова кислота. Це дуже корисний компонент в бальзамах для губ. І бальзам з гіалуроновою кислотою використовувати потрібно, але дуже обережно. У зимовий період такої бальзам краще використовувати, коли Ви залишаєтеся вдома. Гіалуронова кислота відмінно проводить вологу всередину шкіри, але в зимовий період через дії морозу вода всередині шкіри може замерзати, розширюється і утворювати тріщини. А шкіра на губах, як Ви знаєте дуже тонка і тріскається на раз-два-три. Ментол, м’ята та інші подібні компоненти використовуються в бальзамах для захисту від герпесу, або від висипань. Але вони також можуть сушити губи, тому підходять не для всіх. При сухій і чутливій шкірі губ краще утриматися від подібних компонентів в складі. Купити тільки якісні натуральні бальзами для губ можна на нашому сайті. Адже ми уважно перевіряємо склад косметики і не допускаємо до продажу нічого, що може нашкодити. Вибрати бальзам.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

);