Як обрати правильний гребінець?

Коли ми задумуємося про красу свого волосся – перше, що спадає на думку, потрібно знайти якісний шампунь, далі в діло ідуть бальзами, маски для волосся, ламінування та інші процедури. Разом з тим мало хто замислюється про гребінець та щітку, яку ми застосовуємо для розчісування волосся. Важливо розчісувати волосся правильним інструментами. Правильний гребінець не травмуватиме волосся, не “змушуватиме” його електризуватися. На жаль, обійтися одним в даному випадку буде досить складно. Хоча купувати їх 20 штук також не потрібно. Два-три насправді буде достатньо. Тому для початку розглянемо види гребінців.

Гребінець з рідкими зубцями

Гребінець з рідкими зубцями підходить для розчісування довгого волосся. Компактний гребінець з рідкими зубцями буде незамінним для підтримки гарного вигляду волосся протягом дня. Також гребінцем з рідкими зубцями можна розприділяти маску на волоссі, коли це необхідно.

Гребінець з щільними зубцями

Гребінець з щільними зуцями підходить для короткого волосся. На довгому волоссі таким гребінцем зручно хіба що начісувати волосся для збільшення об’єму. Інколи це необхідніть, але начісувати волосся часто фахівці категорично не рекомендують.  

Масажна щітка

Масажна щітка необхідна нам для здорового блискучого волосся. ЇЇ основне завдання не розчісувати, а масажувати шкіру голови. Фахівці рекомендують масажувати волосся по 5-6 хвилин щодня. Масажування стимулює притік крові у шкіру голови, яка містить у собі поживні речовини, які так необхідні для здорового вигляду волосся.  

Кругла щітка або брашинг

Кругла щітка або брашинг створена спеціально для сушки волосся феном. Жоден салон краси не обходиться без брашинга.   Ми розглянули основні типи гребінців. Тепер детальніше розглянемо матеріали з яких вони виготовлені. Медики переконують нас обирати натуральні матеріали такі  як дерево, кістки, рогу.  Перукарі ж часто навпаки обирають гребінці зі штучних матеріалів – гуми, металу, пластмаси  – ними користуватися зручно, вони довготриваліші. Що оберете Ви?  

Дерев’яні гребінці та щітки

Дотики дерева до шкіри голови і до волосся дуже корисні, але з іншого боку – дерево схильне до появи мікротріщин. А це означає, що подібні гребінеці потрібно часто міняти, так як вона буде шкодити волоссю. Дерев’яні щітки також не можна розглядати, як відповідні для довготривалого користування. Адже дерево ще швидше утворює мікротріщини. Дерев’яні гребінці зручні для ароморозчісування. Ще дерев’яні гребені використовують при фарбуванні волосся, так як дерево не вступає в реакцію з хімією. До того ж дерево здатне знімати статичну електрику, через якого волосся тріщать і настовбурчуються на всі боки під час укладання. Купити дерев`яні гребінці можна в магазині Артишок.  

Щітка з натуральної щетини

Щітка з натуральної щетини вважаєть дуже корисною для волосся. Натуральна щетина гарно розгладжує волосся, воно набуває блиску та красивого здорового вигляду. Негатив такої щітки у тому, що їй не вистачає жорсткості, щоб розплутувати вузлики на волоссі. А крім того, їх необхідно досить часто мити і міняти, що не зовсім зручно при їх дорожнечі.

Пластмасові гребінці та щітки

Звичайна щітка з гумовою основою і з пластмасовими зубчиками, забезпеченими «крапельками» – надійна і зручна гребінець для довгого волосся. Вона відмінно розчісує і не завдає шкоди шкірі голови. Але такі гребінця слід досить таки часто міняти. Навіть якщо на перший погляд все «крапельки» на місці, то при детальному розгляді на них можна виявити мікротріщини, які ушкоджують структуру волосся. Пластмасовий гребінець зручно брати з собою в дорогу або користуватися нею поза домом (наприклад, на роботі). Вона легка, як правило, компактна, але для постійного застосування не годиться, тому що викликає електризацію волосся.  

Гумові гребінці та щітки

А ось для розчісування волосся, під час миття, найкраще підійдуть каучуковий і гумовий гребені. Такі гребінці просто необхідні для вологих волосся, так як мокрі локони дуже вразливі і вимагають особливо дбайливого догляду.  

Металеві гребінці та щітки

А ось металеві щітки – занадто жорсткі, і не рекомендуються для постійного користування. Дівчатам з фарбованим волоссям не рекомендується користуватися металевими гребінцями. Метал вступає в хімічну реакцію з фарбою, що може змінити колір волосся. Так, з одного боку він набагато міцніше пластмаси і дерева, але з іншого – він занадто твердий. Це призводить до того, що при постійному використанні метал травмує шкіру голови, а це негативно відбивається на здоров’ї волосся в цілому.  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

);