Як побороти випадіння волосся?

new117Одна з найчастіших проблем, з якою до нас звертаються  покупці  – який шампунь допоможе від випадіння волосся. Шампуні для укріплення волосся в нас присутні, проте саме шампунь в даному випадку допоможе мало. А що ж тоді допоможе? Давайте розбиратися.

Тест на випадіння волосся

Перше, що Ви маєте знати про волосся – помірне випадіння волосся – це нормальний закономірний процес. Кожна волосина як і все в цьому світі народжується, розвивається та відмирає,  поступаючись місцем новому волоссю. Втрачати за добу 50-100 волосин – це природно.

Цікава інформація, скажете Ви. Але як же порахувати скільки волосин втрачається за день? В цьому допоможе простий тест. Візьміться рукою за пасмо волосся та потягніть його донизу. Якщо в руці залишилось 1-2 волосини – в Вас з цим все нормально. Якщо волосин в руці залишилось більше, то це може свідчити про певні проблеми зі здоров’ям.

Причини надмірного випадіння волосся

Волосся може випадати у зв’язку з сезонним авітамінозом, незбалансованим харчуванням, небережливим температурним режимом (переохолодження шкіри або пересушуванням феном) гормональними змінами в організмі (статеве дозрівання, вагітність), в результаті стресу та перевтоми, як побічна дія лікарських препаратів.

new118

Певну небезпеку для волосся несуть також певні зачіски – надто тугі хвости та косички, дреди, хімічна завивка та нарощування волосся.

Отже побороти помірне випадіння волосся все таки можна, якщо усунути один чи декілька факторів.  За статистикою кожна третя жінка у світі страждає від проблеми випадіння волосся в той чи інший період свого життя. Після усунення деяких факторів, таких як сезонність або втрата волосся при дієті, проблема вирішиться самостійно. Інші вимагають додаткової допомоги організму.
Проте, якщо втрату волосся не можна назвати помірної – обов’язково зверніться до лікаря.  Волосся є своєрідним індикатором нашого здоров’я і реагують на захворювання в першу чергу, коли інші симптоми ще не проявилися.

Як уникнути випадіння волосся

Слідкуйте за режимом. Важливо в достатній мірі висипатися, проводити щодня на свіжому повітрі хоча б півгодини.
Відмовтеся від шкідливих звичок. Куріння і алкоголь негативно позначається на здоров’я і красу.
new119Уникайте переохолодження або перегріву голови. Головні убори повинні стати вашими постійними супутниками: взимку це шапка з вовни, влітку – легка панама або солом’яний капелюшок.
Доглядайте за волоссям правильно. Краще сказати «ні» металевим гребінцям не тільки під час лікування волосся, але і взагалі. Те ж стосується постійного використання плойки та гарячого фена. Чим менше ви травмуєте волосся, тим краще.
Ніяких складних укладок, хімічних завивок і фарбування волосся! Це тільки посилить проблему.
Робіть масаж шкіри голови пальцями або дерев’яною щіткою. Це поліпшить кровообіг і посилить живлення волосяних фолікул.
Уникайте стресів. Постійне відчуття психологічного дискомфорту призводить до того, що організм змушений працювати на межі своїх можливостей. Як результат – нервовий зрив або виснаження: що точно не додасть вашому волоссю краси!
Важлива правильна дієта. Голодування, вегетаріанство призводять до збоїв в роботі ендокринної системи та органів травлення. Що, в свою чергу, може стати причиною  різкого випадіння волосся у жінок.
Волосся відрізняються дивовижною адаптивністю, тому за умови усунення причини випадіння, відновити їх густоту цілком реально.

Мінеральні речовини-помічники для здоров’я волосся:
– вітаміни С, D, Е і групи В;
– кальцій, магній, мідь, залізо;
– риб’ячий жир з кислотами.

 

Читайте також – Кокосова олія для волосся – рецепти та секрети застосування.

Купити коксову олію в магазині Артишок – Розділ Кокосова олія

Купити засоби для догляду за волоссям – Натуральні шампуні, Бальзами для волосся

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *